CstrikeHeLL
Lütfen Sitemize Üye Olunuz.
Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız  3j364
CstrikeHeLL
Lütfen Sitemize Üye Olunuz.
Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız  3j364
CstrikeHeLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CstrikeHeLL

/ /

AnasayfaNews*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemize Hoşgeldiniz...
Adminler: TheMaybe - Disquize

Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız

YazarMesaj
TheMaybe
Admin
Admin
TheMaybe

Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız  Empty
MesajKonu: Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız    Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız  Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 8:22 am

Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız  17050_550x250

Görünüşe göre Activision ve EA arasındaki Modern Warfare 3 vs Battlefield 3 kapışması kolay kolay dinmeyevek görünüyor. Şimdi de Activision yakasından Sledgehammer kurucusu Glen Schofield kendisini kızgın ateşe soktu ve EA'e yüklendi.

Modern Warfare 3'ün tüm platformlarda 60 fps'de, Battlefield 3'ün ise konsollarda 30 fps'de çalışacağını parmakla gösteren Schofield, Modern Warfare 3'ün yarışı bu detayda kazandığına işaret etti.

Bazı oyuncular tarafından da Battlefield 3'ün 30 fps'de çalışması yoğun eleştiriler almıştı. Schofield'ın bu konuyla ilgili açıklamaları şöyle oldu:

"Çıkıp oyun motorunuza isim verebilirsiniz, ona her hanhangi bir isim takabilirsiniz. Bunu ben de daha önce yaptım. Bu numarayı biliyorum ancak bu oyun saniyede 60 frame ile çalışacak. Bunu herhangi bir rakibimizin başarabileceğini sanmıyorum."

"Konsol için oyun geliştiren rakiplerimizin hiç birinde saniyede 60 frame ile çalışan bir oyun yapanını görmedim. Oyun motoru değil, oyun çıkarmalısınız. Bu bizim en büyük kozumuz."

"Oyun motoru değil, oyun çıkarmalısınız". Hmm, EA veya DICE'ın bu lafın altında kalacağını sanmıyorum. Karşı atak her an gelebilir millet!

https://senorita.yetkinforum.com

Activision: Oyun Motoru Değil, Oyun Çıkarmalısınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Red Alert 3 Full Oyun + 8 Yaması + Uprising Ek Paketi + Trainer + World Builder